Apie mus

Tomo bitės

Tai nedidelis bitininkystės ūkis Anykščių rajone, kuriame darbuojasi nebe pirma mūsų šeimos karta. Bitės ir medus mums nėra tik darbas – tai gyvenimo būdas, laisvalaikis ir malonumas. Ūkyje susipina mūsų šeimos patirtis su ilgus amžius siekiančiomis lietuviškos bitininkystės tradicijomis, o verslas – su rūpesčiu ir meile gamtai. Dūzgiančios avilių gyventojos – puikus pavyzdys mūsų vaikams, o medaus kopinėjimas ir įvairūs kiti darbai bityne – nuostabus būdas sutvirtinti šeimos ryšius tarp mūsų ir mūsų vaikų.

PAMAZINTA 019 Bitynas 1000x500 1
PAMAZINTA 022 Bitynas 1000x500 1

Anykščių apylinkės turtingos ne tik pušynais, bet ir natūraliomis pievomis bei dirbamais laukais. Nepaprasta medingų augalų įvairovė ir jų gausa yra tai, kas užtikrina puikų lietuviško medaus skonį ir aukščiausią kokybę. Kad neprarastume naudingųjų medaus savybių, savo ūkyje mes nenaudojame jokių papildomų apdorojimo būdų, pavyzdžiui, medaus kaitinimo, nededame į jį jokių papildomų priedų, medų išsukame ir išpilstome čia pat bityne. Tuo negali pasigirti vien tik komercinės naudos siekiantys gamintojai, kurių produkcijos galima rasti didžiųjų prekybos centrų lentynose. Mes siekiame, kad „Tomo bičių“ medus būtų natūralus, naudingas, skanus ir kvapnus, todėl orientuojamės į tiekiamos produkcijos kokybę, bet ne kiekybę.

 

Geriausias mūsų pastangų įvertinimas yra tai, kad „Tomo bičių“ medus, mišiniai su lifolizuotomis uogomis, žiedadulkės ir bičių duonelė yra vertinami ne tik Lietuvos, bet ir Europos medaus mėgėjų. Mūsų pirkėjų ratas nuolat auga ir skatina mus laikytis tvarios ir tradicinės bitininkystės krypties.

 

„Tomo bitėms“ visuomet malonu pasiūlyti jums geriausia, ką turime ir sulaukti jūsų atsiliepimų, klausimų, pasiūlymų ar net patarimų el.paštu info@tomobites.lt

 

Malonaus apsipirkimo!